پلاستماس گروپ (پلاستیک مهندسی – پلیمرهای نسل جدید) 6 Bratislavskaya Street, Moscow, Russia
ارسال شده در نوامبر 2, 2018 / 964
دسته بندی اصلی : شرکت های عضو (عضو حقوقی)
تلفن : 74999517941+
موبایل : 79251871977+
ایمیل : 139@zedex.ru
وب سایت : www.plastmass-group.ru

خانه بازرگانی “پلاستماس گروپ” بیش از ۳۰ نوع از مشتقات مواد مارک ZEDEX را (بر پایه ترموپلاست مهندسی PEEK, PPS, PET, PA, UHMWPE, MDI, TDI, PTFE, PEI, PI, HMWPE و دیگر مواد منحصر به فرد) تولید می‌نماید که به طور قابل توجهی دارای کیفیت بهتری نسبت به موارد مشابه مشهور دنیا (نظیر برنز، پلی آمید (کاپرلون)، فلوروپلاست، متنولیت، پودرهای متخلخل، CAM، چدن، نوار فلوروپلاست فلزی و غیره) هستند و در تولید و تعمیر تجهیزات مختلف تمامی صنایع به ویژه نفت و گاز، انرژی، معدن، غذایی، اتمی، پتروشیمی، کشتی سازی، تصفیه آب، شیمیایی و غیره بکار برده می‌شوند.

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد مواد ZEDEX، عملکرد خیلی از فرآیندهای صنعتی به ویژه در سیستم‌های نوار نقاله، بالابر و کانوایرها، در لودرها، جرثقیل، کامیون، آسانسور و سایر مکانیسم‌های بالابر و حمل و نقل، در دستگاه‌های پردازش فلزات (تیزکاری، فرزکاری، سنگ زنی و غیره)، در تجهیزات آهنگری و پرس کاری، در گیوتین‌های صنعتی و پمپ‌ها، در سیستم‌های پر کردن و در خیلی از سیستم‌ها و خطوط دیگر افزایش یافته است. این پلیمرها دارای خصوصیات ضد اصطکاکی، بدون صدا و نویز، عدم نیاز به روانکاری و عدم نیاز به کنترل مرتب است و با کوتاه کردن زمان و عدم توقف فعالیت کارخانه به منظور تعمیرات و نگهداری تجهیزات، سال‌های زیادی کار می‌کنند. پلیمرهای نسل جدید شرکت “پلاستماس گروپ” برای ساخت بلبرینگ‌های مقاوم به خوردگی و سایش، بوش‌ها، پروفیل‌ها، نازل‌ها، روکش‌ها، بشنجس‌ها، غلطک‌ها، چرخ دنده‌ها، اسکرابرها، صفحات مضرسی‌، چرخ دنده‌های حلزونی و … بکار می‌روند.

پلاستماس-گروپ جهت تأمین مواد مورد نیاز شرکت شما با قیمتی پایین‌تر از محصولات مشابه اروپایی و آمریکایی و البته با کیفیت فنی بهتر از آنها، آمادگی خود را جهت همکاری با مجموعه شما اعلام می‌نماید.

Plastmass

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =