میلان کالا پلاست تهران - ابتدای جاده آبعلی - بین خیابان اتحاد و سازمان آب - پلاک 51
ارسال شده در سپتامبر 10, 2017 / 914
دسته بندی اصلی : عضو حقیقی
تلفن : 021-77126691
نمابر : 021-77123603
ایمیل : info@milankala.ir
وب سایت : http://www.milankala.com/

میلان کالا پلاست

شرکت میلان کالا پلاست از سال ۱۳۵۷ در زمینه تولید قطعات پلاستیک فعالیت خود را آغاز نموده و در جهت ساخت قالب و ماشین آلات صنعت پلاستیک آنرا گسترش داده است.

این شرکت با درک نیاز مبرم تولید کنندگان جهت بهبود فرآیند تولید و کیفیت محصولات اقدام به همکاری با بهترین ماشین سازان نموده است. ماشین آلات میلان با بهره گیری از بهترین ماشین آلات CNC در دقت و سرعت با معتبرترین ماشین آلات تزریق و لوازم جانبی صنعت پلاستیک جهان قابل قیاس است.

همچنین این شرکت در راستای مشتری مداری، جلب رضایت و رفع نیازهای آنان، از طریق ارائه به موقع خدمات اعم از: فروش ، پس از فروش ، گارانتی و وارانتی؛ با بکار گیری نیروی انسانی متخصص وکارآمد اقدام می نماید.

این شرکت با اعتقاد به اینکه مشتری ؛ سرمایه ، اعتبار و آینده شرکت می باشد برای بر آوردن نیازها و ارائه خدمات و رضایت مندی آنان از هیچگونه تلاشی دریغ نمی نمایند.

ماشین الات میلان کالا پلاست به دلیل ماشین کاری دقیق ( نسبت به سایر برند های ساخت کشور چین ) تای بار نمی برد.

عدم لرزش و در نتیجه استحکام و عمر بیشتر ماشین الات میلان به دلیل وزن بیشتر نسبت به ماشین الات سایر برند ها (در مدل مشابه ) است که این خود به سبب ضخامت بیشتر صفحات گیره و محکم تر بودن شاسی می باشد. – برای تسریع و تسهیل در بستن قالب از تکنولوژی T در صفحات گیره استفاده می گردد که این تکنولوژی باعث کاهش ضخامت صفحات می شود.

ماشین الات میلان این کاهش ضخامت را با افزودن از پشت صفحات گیره جبران می نماید که خود منجر به استحکام صفحات گیره می گردد. (در سایر ماشین الات این کاهش ضخامت جبران نمی گردد که خود منجر به کاهش استحکام گیره می گردد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =