شركت تعاوني رنگ الوان تهران ، كيلومتر21 جاده مخصوص كرج ، نبش خيابان بهار 4
ارسال شده در آگوست 31, 2017 / 2222
دسته بندی اصلی : عضو حقیقی
تلفن : 021-88847444
نمابر : 021-88303389
ایمیل : info@alvanpaint.com
وب سایت : http://www.alvanpaint.com

شركت تعاوني رنگ الوان

شركت تعاوني رنگ الوان شركتي پوياست كه كيفيت و مشتري مداري را سرلوحه كار خويش قرار داده تا بهترين محصولات و خدمات را براي مشتريان خود به ارمغان آورد. روح شجاعت، كارآفريني و تعهد شركت به درستكاري ، سنگ بناي موفقيت آن بوده و هست.

با افتخار مدعي هستيم كه شركت تعاوني رنگ الوان به عنوان يكي از برترين و پر افتخارترين توليدكنندگان رنگ هاي دكوراتيو و صنعتي مرغوب شناخته شده و اين جايگاه را از زمان معرفي خود از سال 1360 حفظ كرده است.

این شرکت يكي از برندهاي برتر كشور در اين صنعت مي باشد كه به واسطه كيفيت بي رقيب، نوآوري، ارزش آفريني و كارآيي و حضور فعال، همواره شهره عام خاص بوده است.

تيم شايسته و قابل اتكاي این شرکت، با ارزيابي و بررسي مواد اوليه، تكنولوژي و خدمات جديد، محصولات و فرايند هاي توليد را بهبود مي بخشند.

این شرکت با تاكيد بر ماندگاري و دوام محصولات خود، گزينه هاي مسئولانه اي براي توليد كالاها وتوسعه فرايندهاي جديد، با كمترين اثرات مخرب بر طبيعت ارائه مي نمايد.

واحد تحقيق و توسعه ( R&D ) در اين شركت فقط در زمينه تركيب رنگ ها با يكديگر فعاليت نمي كند بلكه ارايه راهكار هاي جديد براي محافظت بهتر و طولاني تر از دارايي هاي با ارزش شخصي، ملي و تجاري ، از خانه ها گرفته تا كارخانه ها، از جاده ها گرفته تا پل ها ، از مبلمان و اثاثيه گرفته تا قايق ها و كشتي ها و پالايشگاهها و صنايع مختلف را سر لوحه كار خود قرار داده است.

 

شركت تعاوني رنگ الوان تمامي موفقيت هاي درون و برون سازماني خويش را مرهون حمايت ها، پيشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده مشتريان گرامي دانسته و همچون گذشته منتظر راهنمايي هاي دلسوزانه شما مشتريان و خانواده بزرگ الوان مي باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − نه =