سپتیک تانک پلی اتیلن تهران بزرگراه رسالت بعد از 16 متری اول پلاک 1107 طبقه 2 واحد 8
ارسال شده در نوامبر 9, 2018 / 674
دسته بندی اصلی : شرکت های عضو (عضو حقوقی)
تلفن : 02126318332
موبایل : 09123355960
نمابر : 02126314197
ایمیل : farab_sanaat@yahoo.com
وب سایت : http://www.farabsanaat.com/---/

سپتیک تانک پلی اتیلن از محصولات پر فروش شرکت مهندسی فرآب صنعت می باشد که در ابعاد مختلف دارای قیمت مناسب بوده که بصورت سپتیک تانک پیش ساخته فاضلاب آماده فروش به مشتریان محترم در سراسر کشور می باشد.

سپتیک تانک پلی اتیلن فاضلاب چیست؟

پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده ترین و ارزان قیمت ترین پلیمر هاست. پلی اتیلن جامدیست مومی شکل وغیرفعال، که این ماده ازپلیمریزاسیون اتیلن بدست می آید وبطور خلاصه بصورت PE نمایش داده میشود.

کاربرد محصولات پلی اتیلن در صنعت فاضلاب

کاربرد اصلی HDPE در صنعت آب و فاضلاب و برای دفع فاضلاب و همچنین حفظ منابع آبی و ذخیره آنها میباشد، زیرا این مواد دارای مقاومت بالادر مقابل خورندگی و مواد شیمیایی و اسیدی هستند. امروزه شرکت های تولید کننده زیادی در سراسر دنیا در سیستم آب و فاضلاب از پلی اتیلن برای تولید لوله های آبی و فاضلابی وهمچنین مخازن آب شیرین و مخازن نگه دارنده مواد شیمیایی و اسیدی و مخازن نگهدارنده آب های سطحی (Retention tanks) استفاده میکنند. نکته قابل ذکر این است که هزینه های اعمالی برای یک کارفرما زمانی کاهش پیدا می کنند که در دراز مدت مجبور به بازبینی های مکرر و تعویض اقلام ومحصولات نباشند سپتیک های پلی اتیلنی هزینه خرید ،نصب و همچنین هزینه نگهداری کمتری را داشته و نیازی به آب بندی و عایق کاری ندارند.

از دیگر مزایای سپتیک های پلی اتیلن پیش ساخته تولیدی این شرکت میتوان به موارد ذیل اشاره نمود

سیستم کاملاً آماده نصب ساده و آسان تصفیه دائم آب بندی کامل و دقیق سالم و بهداشتی مقاوم در مقابل حوادثی چون زلزله

سپتیک تانک پلی اتیلن دو جداره دفنی سپتیک تانک دو جداره اسپیرال به گونه ای طراحی گردیده که مقاومت زیادی در برابر فشار خارجی روی لوله دارد و با شرایط فشار داخلی کم و یا ثقلی – مدفون در زیر زمین و یا روی زمین و یا زیر آب قابل نصب و اجرا می باشد. موارد کاربردها جمع آوری و دفع فاضلاب شهری جمع آوری آبهای سطحی انتقال فاضلاب صنعتی مصارف کشاورزی و زهکشی پل های پلی اتیلن و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =