بسپار گستران هیوا پارک علم و فناوری فارس, شیراز, فارس, ایران
ارسال شده در اکتبر 7, 2017 / 1142
دسته بندی فرعی : فراورده های صنعتی
دسته بندی اصلی : شرکت های عضو (عضو حقوقی)
تلفن : 07138321844
نمابر : 07136253470
ایمیل : info@heavapolymer.com
وب سایت : www.heavapolymer.com

بسپار گستران هیوا

گروه بسپار گستران هیوا با هدف ارائه راه کارهایی برای دستیابی به تولیدات با کیفیت، با هزینه کمتر بر پایه علم و تخصص و همچنین حفط منابع و نگهداری محیط زیست از سال 95 شروع به فعالیت نموده است. این شرکت هم اکنون در تنها مرکز رشد تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی کشور، در پارک علم و فناوری فارس مستقر و از حمایت های مادی و معنوی آن مرکز برخوردار می باشد.

همچنین این شرکت با بهره گیری از دانش آموختگان و متخصصین مراکز علمی معتبر در زمینه مهندسی پلیمر و شیمی در راستای تمرکز بیشتر بر پروژه ها، بهبود فعالیت ها و خدمات، خود اقدام به تشکیل 3 دپارتمان به شرح زیر نمود:
1- کامپاند، مستربچ و افزودنی های صنایع پلیمر و شیمی
2- نانو کاتالیزور و نانو جاذب
3- تحقیق و توسعه

این شرکت در راستای اهداف خود شروع به فعالیت هایی از جمله، بومی سازی و ارائه کامپاندها و مستربچ های زیست تخریب پذیر بر پایه پلی اتیلن، مورد استفاده در صنایع بسته بندی ( کیسه های نایلکس، نایلون های تبلیغاتی، سفره های یکبار مصرف و … ) و همچنین تولید و ارائه نانوکاتالیزورها و نانوجاذب های آلاینده های آلی و معدنی در آب های آلوده و پساب های صنعتی بر پایه مواد زیستی و دوست دار محیط زیست و ارزان می باشد.
شرکت بسپار گستران هیوا با آشنایی به توانایی خود و نیاز صنعت، آمادگی خود برای خدمت رسانی به صنعت کاران حوزه پلیمر و همینطور فعالان و دوست داران محیط زیست اعلام می دارد.

همچنین ارائه مستربچ های

آنتی اکسیدانت

کمک فرایند

لیز کننده

ضد مه

آنتی یو وی

مشکی لوله و فیلم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =